Webové stránky

Pomohu vám vybudovat stránky, které

Služba Webové stránky

Základní webové balíčky

Mikro web

od 4 500 Kč

 Je pro vás ideální, pokud

Obvyklá volba pro podnikatele, kteří chtějí být online kvůli kontaktním informacím či rezervačnímu systému. Často využíván začínajícími podnikateli s limitovaným rozpočtem.

Zobrazit více

Standardní web

od 13 500 Kč

 Je pro vás ideální, pokud

Nejčastěji si tento balíček vybírají klienti, které baví tvorba obsahu a jeho podobu chtějí mít pevně ve svých rukou.

Zobrazit více

Komplexní web

od 30 000 Kč

 Je pro vás ideální, pokud

Komplexní službu nejčastěji volí ti, kteří všechen svůj čas věnují své vlastní odbornosti. Obvyklá volba zapálených freelancerů, podnikatelů a malých firem.

Zobrazit více

Všechny weby tvořím systematicky ve čtyřech krocích.

Díky předem danému procesu budete vždy vědět, v jaké fázi projektu se nacházíme.

Ať už si vyberete některý ze základních balíčků nebo se domluvíme na individuální nabídce, cesta k novému webu je pokaždé stejná.

Úvodní setkání a stanovení cílů

Po prvotním kontaktu se domluvíme na online či osobní schůzce. Poznáme se a ujasníme si, kdo jsou vaši zákazníci, co od webu očekáváte a jaké jsou vaše cíle. Domluvíme si způsob tvorby podkladů a další detaily spolupráce.

Na základě zjištěných informací a složitosti webu pro vás nachystám cenovou nabídku. Po podepsání smlouvy a uhrazení zálohy vás provedu základními technikáliemi (zřízení domény, zřízení webhostingu aj.) a pustíme se do práce na podobě webu samotného. 🙂

01

Designová fáze​

Fáze designování je proces tvorby struktury webu. Díky správně strukturovanému webu se vaši zákazníci jednoduše zorientují a nebudou z webu odcházet. Pro vizualizaci struktury webu využívám designerské metody v podobě diagramu struktury webu a následně komplexnějšího wireframu.
02

Grafický návrh webu

Jakmile máme odsouhlasenou strukturu stránky a poladěné texty, začínám s tvorbou grafického návrhu. Pro tento krok využívám aplikaci pro vizuální designování zvanou Figma, kde je možné jednoduše zakomponovat vaše připomínky ke vzhledu a nestane se, že by byl web hotový, aniž by odpovídal vašim představám.
03

Spuštění webu

Finálním krokem je technická realizace webu dle grafického návrhu. Web přivádím k životu za pomoci WordPressu, Elementoru Pro a dalších nástrojů. V této fázi řeším také základní SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače, propojení Google Analytics, tvorbu e-mailu, testování webu a další.
04

Další webové služby

Instruktážní školení k webu ZDARMA

Pokud budete mít zájem, po dokončení webu vám nabídnu krátké instruktážní školení, díky kterému si sami budete moci upravovat svůj web.

Co se naučíte?

Více informací

Pravidelná údržba webu

Může to znít podivně, ale i web je tak trochu „živý organismus” a vyžaduje pravidelnou údržbu. Proto se s klienty po dokončení webu neloučím, ale pokračujeme ve spolupráci v podobě dlouhodobé údržby webu.

Proč je údržba důležitá?

Co tato služba zahrnuje?

Cena dle rozsáhlosti webu (150–250 Kč / měsíc).

Více informací

Správa webu

Nerozumíte si s technikou, neorientujete se administraci webu a nebo na provádění změn na webu nemáte čas a nebaví vás to? Pak je tato služba přesně pro vás.

Co může být obsahem správy?

Pro určení ceny potřebuji vědět, co vše budete chtít spravovat. Ozvěte se mi a domluvíme se.

Více informací

Často kladené otázky

Orientační cena je uvedena u základních webových balíčků. Přesnější cenu mohu stanovit po úvodní schůzce nebo v momentě, kdy budu znát alespoň hrubý rozsah a obsah webu.

Menší projekty 3–4 týdny, větší 4–8 týdnů. Záleží především na rozsahu webových stránek a době, kdy mi budou dodány všechny potřebné podklady. Časový harmonogram si spolu vždy určíme.

Texty je třeba dodat v momentě, kdy budeme řešit wireframe.

Fotografie je potřeba dodat do doby, než začnu vytvářet grafický návrh. Dohodneme se, jaké fotky jsou třeba – zda zapojíme do procesu fotografa či fotografku a nebo si vystačíme s fotkami z fotobanky.

Nejprve vás společně s freelance kolegy vyzpovídám, abychom si udělali přehled o vašem podnikání. Zjistíme tak od vás informace, které potřebujeme k napsání textů, vymyšlení strategie, která vás odliší od konkurence, a navržení funkčního webu. Nemusíte si sami psát texty, zařizovat fotografa, nastavovat marketingovou strategii a jiné. Průběžně s vámi budeme komunikovat a konzultovat proces tvorby, abychom se dobrali co nejlepšího výsledku.

Po zaplacení poslední faktury jste právoplatnými vlastníky webu vy.

Na každý projekt vytvářím smlouvu. Tím vznikne ochrana pro obě dvě strany – vy budete mít jistotu, že vám dodám, co jste si objednali, a já budu vědět, že se nemusím obávat problémů s platbou.

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Ozvěte se mi.